Blof staat haar mannetje op het NK van de NVBH 2022
Als eerst onderdeel van dit NK voor Belgische herders moest Sico met Blof speuren.
De vele oefenuurtjes samen hebben voor een geweldig resultaat gezorgd, voor overtuiging ging Blof op het commando ZOEK van start, en zonder bemerkingen heeft ze het spoor vrolijk, energiek en gedreven uitgewerkt wat beloond werd met 100 punten! Wat een mooie start voor dit NK.
Tijdens het Apel heeft Blof de vrolijkheid vast weten te houden, het gehele beeld kon ze iets meer gedrevenheid tonen, wat in de afsluiting met de vooruit oefening vooral te zien was. Met 89 punten voor vandaag zeer tevreden, hier liggen nog puntjes voor verbetering.
Tijdens het pakwerk liet Blof vol overtuiging zien wat ze het afgelopen jaar heeft bij geleerd, mooi revieren, aanhoudend en stoer aanblaffen, mooie verhindering van de vlucht, iets directer lossen, wel mooie aanhoudende bewaking, controle tijdens rug en zijtransport en een overtuigende snelheid en vaste volle beet op de afstand. Heel trots op wat ze heeft laten zien.
Gaande de dag bleek dat er een podiumplek in zicht kwam en aan het einde van de dag was het dan zover!!
Een geweldig mooie 3de plek op het podium en een ticket voor het WK van de FMBB in 2023 in Roemenie.
Wat een groei hebben Sico en Blof het afgelopen jaar gemaakt,
Zo gaaf!!!

 

 
 NK NVBH 2022